O nás

Jsme firma zabývající se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme nábytek na míru dle přání zákazníků, především kuchyňské linky, vestavěné skříně, skříně do podkrovních prostorů, postele s úložným prostorem, kompletní dětské pokoje, knihovny, komody a v neposlední řadě i koupelnový nábytek. Dále do vaší kanceláře vyrobíme kancelářský nábytek, skříně, police aj.dle vašich požadavků.

Nábytek zhotovený na míru vám dává zcela svobodnou ruku. Nic vám nebude bránit v tom, abyste si jej přizpůsobili přesně podle svých představ a potřeb. Každému zcela jistě vyhovuje něco jiného i při výběru materiálu máte mnoho možností. Z pohledu uživatelského klademe důraz na kvalitní kování a úchyty, které se velkou měrou podílí na bezproblémovém užívání nábytku po dlouhá léta.

V neposlední řadě nabízíme další doplňkový sortiment pro její vybavení jako např.drátěný program, vnitřní vybavení zásuvek, svítidla, dřezy, atd.

Svým zákazníkům nabízíme kompletní servis – od návrhu (zcela bezplatný a nezávazný), přes výrobu a dopravu až po montáž na místě určení. Pokud je přáním zákazníka osobní návštěva v místě budoucí realizace, není problém vyhovět a zákazníka osobně navštívit ještě před vyhotovením grafického návrhu.

Naším cílem je poskytování služeb zákazníkům v nejlepší kvalitě za rozumné ceny.